Malvína

Improvizujete v kuchyni?

Rádi improvizujete v kuchyni? Jaký recept je čistě z vaší hlavy a ve výsledku chutnal dobře? Který recept jste zkoušeli uvařit, ale vzniklo z toho úplně něco jiného? 🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

Já v podstatě jinak než improvizovaně nevařím. Těm receptům na netu nelze věřit. Jako pan Holzman, když si chtěl udělat houskový knedlík. Stálo tam: krájejte tři dny staré housky. Prý nekrájel ani den a už jich měl plnou vanu! Nedávno, když jsem si chtěl udělat nepečený ovocný dort podle receptu, vznikl z toho ovocný pohár, muselo se to jíst lžičkou. Dortík v ledničce vůbec neztuhnul, sviňa jedna…

Další odpovědi
Arne1

Samozřejmě, takhle typicky vaří chlapi.

ChuckNorris

Našel jsem recept, pomyslel jsem si. Recept, pomyslel si.Chuck Norris, a rychle se uvařil.

orestez

Aby celebrita nekvílela, že jsem slyšel kázat farára, ktorý proišel najmeněj vysokú školú, či já neokopíroval novinárské či rozhlasové zkúsenosti, mosím písať inak. Najvatší událosť v kuchyni hej, ked brat ožehol sprostú ryžu na pánvi na oleji. Taký nápad! Křupat hlady bez varenie. No, dobrý pokrm je kysané zelí s tvarohem a některé tučné vepřové. Vidlička může být celý příbor.

ivzez

Ano, ráda a často.

Receptů by bylo hodně, ale v tom vedru se mi nechce žádný vypisovat.
Dopíšu, jestli bude otázka otevřená, až se aspoň o 10 stupňů ochladí.

orestez

@ChuckNorris doktorko, vy jste doktorka? Věříte? Věříte v Pána Boha?