Miru1

Impregnace – Jak impregnovat bundu proti dešti ? Nějaký roztok kam lze bundu namočit nebo něco podobného.

Odpovědi
Sůwa

V drogérii se prodávala impregnace ve spreji a skutečně fungovala. Zeptej se tam.

ReHu

Existuje „roztok“, ale raději bych volila ten sprej. Také jsem ho už používala a OK.

mosoj

Impregnačních sprejů je habaděj. Bohužel cena není lidová.
Ke každé opravdu !! kožené obuvi ( velur) nabízí k ošetřování impregnační sprej. Lze použít i na látky. Takže lze koupit i v prodejně s obuví.

Typ : Lidl – zn. W5 Waterproofing spray 400 ml za 45 Kč. Funguje stejně jako ten 250 ml za 150 Kč.

Anka1597

Nejlepší je používat impregnaci, která se používá na boty – jak říkal mosoj. Mně se to vždy osvědšilo a vydrželo to dost dlouhou dobu. 🙂