Rokio

Impotent je muž, který není schopen dosáhnout erekce, nebo se mu ani nepostaví?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano a ano. Zapřemýšlej – co by to bylo za erekci, kdyby ti při ní nestál? ;) :D :D
Podmínkou ale myslím je, že „by chtěl, ale nejde to“. V případě, že se NECHCE, tak nemusí jít o impotenci. ;) :)

Hvězdička za rozesmání aliendrona. ;) :)

Další odpovědi
marci1

Erekce je vzpřímení (postavení) penisu.
Erekce je pojmenování takového stavu, při kterém se penis naplní krví. To umožňuje houbovitá erektilní tkáň, která tvoří topořivá tělíska. Ta se naplní a penis se prodlouží a vzpřímí. K tomu dochází, když se muž sexuálně vzruší, zrychlí se mu srdeční puls a zvýší krevní tlak. Prohloubí se dýchání a krev se nahrne do penisu. Signál k rozšíření tepen podává centrum erekce, poté dojde ke ztopoření. Krev se dostane do topořivých tělísek, ta se po naplnění výrazně zvětší. Erekce trvá po celou dobu, kdy muž dostává sexuální podněty.
V čase, kdy se muž octne na vrcholu sexuálního vzrušení, dojde k výronu semene. Chámovod se stáhne, prostata vyloučí sekret a do něj se z nadvarlat dostanou spermie. Vše putuje do močové trubice. Při ejakulaci pracují svaly hráze, které vytlačí sperma z močové trubice. Poté erekce odezní. Krev se pohybuje opačným směrem a topořivá tělíska se vyprázdní. Erekci lze ovlivnit pouze zčásti, jde o automatickou reakci, na kterou má vůle pouze malý vliv. Centrum erekce je v mezimozku a je zodpovědné za to, že k erekci někdy nedojde anebo že nastane v nevhodnou chvíli.

https://cojeto­.superia.cz/le­karstvi/erekce­.php

zjentek

Tak tohle nevím kámo, s tím jsem se v životě ještě nesetkal.

autacek

Rokio, patrně jsi zaměnil slovíčko ejakulace za erekci, obojí je od „e“, ale má to jiný význam. https://www.fy­zioklinika.cz/clan­ky-o-zdravi/erektilni-dysfunkce-porucha-erekce

led

Impotent je ten, ktorého spermie sú neplodné.

xiperio

Odhadoval bych to na příliš častou masturbaci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

zjentek>>> Kdybys NÁHODOU nekecal, tak..... CHMEYDE!!! ;) :D :D

zjentek

jj (; (;((; nekecám a soráč, MRZÍ MĚ TO (; D; D;

aliendrone

led>>> No to mě potento na holá záda! Nejdříve zjentek a teď i Vy?! :o
NJN, se znalostmi bosoráckých dryáků, které přinutí vstát i mrtvého z hrobu (voodoo) se nedivím, že se v problematice neorientujete. Ach, já jsem sice VELKÁ svině (které žádné svinstvo není cizí), ale zažít takovou potupu (pokud byste byla muž) bych nepřál ani Vám. ;)

https://www.ce­lostnimedicina­.cz/impotence-erektilni-dysfunkce.htm

Nebo se snad tím snažite taktně naznačit, že S VÁMI se to žádnému muži nestane? ;) :D :D

led

alík, počujem vŕzganie hrdzavých pántov, čo tak použiť nejaké kvalitné mazadlo? Je to z príručky o bezpečnom sexe z hviezdnej sústavy SDEWRGRT, pri ktorom nehrozí počatie nového aliendrona mimozemšťana. Buhaha haha…

aliendrone

led>>> Ó převzácné a nejskvostnější poupátko z pekelné zahrádky, Vaše odpověď mě uvádí do rozpaků! Na první pohled to vypadá jako pozvánka k BEZPEČNÉMU sexu s připomenutím, abych s sebou neopomněl vzít kvalitní lubrikant. ;) :D :D

Jenže už Vás mám přečtenou natolik, že nepodlehnu iluzi, že se v tom neskrývá nějaký háček. Ehm, a protože jste to Vy, tak to bude zajisté pořádný HÁK, kotva Titanicu úplný hadr. Ne že bych se bál, venkoncem jste „Zhouba všech DOBRÝCH mužů“ (tudíž jsem mimo nebezpečí), ale stejně by rád věděl, co za tím je. ;) :D :D