Poklička

Importovat video do Adobe After Effects CS6

Ahoj můžeš mi poradit? Mám Trial-verzi Adobe After Effects CS6 a nejdou my importovat do programu videa s příponou MPG. Ostatní videa s příponou AVI,MOV a MP4 jdou bez problému. Zkoušel jsem už i rúzné kodeky přeinstalovat které jsem měl v PC na instalované. A konvertovat ty videa do jiného souboru s jinou příponou se moc mě nechce kvůli kvalitě videa. Videa jsou z Kamery a jsou ve HD.Potřeboval bych to co nejdřív protože ma to bít školní video s různými Efekty a 3D textem. Prosím o každou radu.

Odpovědi
anonym

Dělám v CS5 a nikdy jsem s .mpg problém neměl. Je to zvláštní…zkus se mrknout, v čem je ten tvůj formát komprimovaný. Používám balík K-Lite Mega Kodec Pack a dosud všechno šlapalo.