dynamic

Jak by se stavěla různá státní zřízení k současné uprchlické krizi?

Zajímalo by mě, jak by si asi stavěl komunista a fašista k současné uprchlické krizi. Mohl by mi někdo zkusit napsat, jak by se zachoval k této situaci? Je to docela zajímavé téma.

Nejlepší odpověď
Agneta

Fašista by je dal do koncentráků, protože neměl ploty, ale komunista by je postřílel „při pokusu přelézt plot“ na Šumavě…:DDD

Další odpovědi
fcoop

Co by bylo,kdyby...­.............­..tzv. „kdybylogie“,neboli „retrospektivní futurologie“.
Dalo by se o tom plkat donekonečna,ale smysl to nemá.
Realita je taková,že do Evropy proudí narůstající veletok a nikdo,zdá se,neví,co s tím.
Zkus odhadnout,co bude na jaře,nebo za rok..........­.........TO je „zajímavé“ téma.
Přitom je snad každému jasné,že do litrové flašky se dva litry nevejdou.

setapouch

Nijak, do těchto státních zřízení by se uprchlíci nehnali.

Drap

Oba dva systémy ať byly jakkoli špatné by v prvé řadě myslely na své lidio a nikdy by nedopustily takový přísun nelegálních uprchlíků. Oba dva systémy prosazovaly dodržování místních zákonů i kdyby byly špatné.

erakko

Kdyby tu byl komunista nebo fašista, tak by žádná uprchlická krize nebyla! =)
(Vylož si to jak chceš, přemýšlet je zábava)

xxx3

Ale to přece není problém. Stačí si vyhledet, co k tématu „uprchlická invaze“ říkají příslušníci řádu KSČM a na druhé straně Tomio a jeho pohrobci z Úsvitu (už nevím čeho, možná mrtvých). Zařazení do názorových proudů je snad jasné;)