Adéla Joon

Im a Iam vysvětlí te mi někdo rozdíl??

Nejlepší odpověď
Bedy

I'm je zkrácená forma I am. Zkrácená forma se používá v mluvené angličtině, případně v nějakém neformálním dopisu kamarádovi. Úplná forma I am se používá ve formální mluvě a v psaném projevu (až na výjímky – třeba v tom dopisu kamarádovi).

Další odpovědi
Lucijej

I´m je zkrácená verze I am, používá se hlavně v hovorové angličtině. V první verzi je „vypuštěné“ a nahrazéné apostrofem, aby se naznačilo, že tam něco má být.

Rodrigo

I am a I'm znamená to samé (já jsem). Ale podle mě je lepší používat I am,jelikož to vypadá lépe,když píšete někomu např. dopis. Ale často se používá I am v krátkých odpovědích např. Are you hungry? No,I am not. I'm můžete používat v delších větách.