Je lepší koupit ilustrovanou verzi či brož?

Dal sem na předchozí radu a budu si kupovat pána prstenů ale nevím jestli ilustrovanou verzi či brož.
Doplňuji:
Jde mi spíš o to co je lepší,a co se víc drží původního románu.

Odpovědi
Dochy

Pokud jde pořád o jednu knihu, tak není co řešit. Záleží jen na Tobě, jaké vazbě dáváš přednost, nebo chceš obrázky. Text by měl být do písmene stejný (ověř si, že je to od jednoho překladatele, ale pravděpodobně ano)

setapouch

Brož je klenot. To je opravdu tak těžké napsat otázku správně?