martin21000

II. tah sportky

K čemu slouží a co znamená? Popřípadě, jak se do něj můžu „přihlásit“? Možná pro některé hloupá otázka, ale jsem v tady tomto naprostý začátečník 🙂

Odpovědi
cochee

Kdysi existovala možnost hrát pouze v I. tahu nebo v obou tazích (pouze v II. tahu tuším nikoliv), dnes už pouze oba tahy.

Lamalam

Nepřihlašuješ se nijak. je to prostě další šance.

marci1

Pokud si podáte Sportku ( je jedno kolik tipů ) hrajete vlastně 2×, v I. tahu a v II. tahu. Máte 2× šanci na výhru. V každém tahu se vylosuje 6 čísel ze 49.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Spor­tka

mosoj

Spíš nemáš možnost ho nepoužít. Prostě si vsadíš a hraješ v 1. i 2. tahu.
Je to udělané proto, aby se zdražilo používání rozpisů.