Complex

Ignorovali byste, když na vás někdo ukázal ╭∩╮(-_-)╭∩╮ nebo byste to řešili jinak?

Odpovědi
Mp2

Nejspíš tím máš na mysli situaci, kdy to na tebe ukazuje někdo, na koho nemůžeš. Například jdeš po cestě, která vede pod mostem a ze zhora po tobě někdo za©ne vát „de*ile“ a ukazovat prostředníček. V lepším pípadě po tobě ješte neco hodí..
Tyhle lidi potěší, když tě naštvou. Asi bych se nad tím jen usmál.

Pokud to na tebe ukáže někdo na ulici, tak ty na něho v podstatě nemůžeš. I kdyby si zasloužil smrt, můžeš to řešit jen slovně.

Řešil bych to jen, pokud by se jednalo o někoho z rodiny. Pokud by to syn ukazoval na mě nebo na někoho cizího.

Jinak bych se tomu jen zasmál. Jak špatně na tom musí být někdo, kdo tohle ukazuue na cizí lidi ? :)

Situace, kdy jsme to řesili tu jednou byla..
Jednou jsme měli volný den a zrovna to na nás jeden mladej ukázal.. Půl hodiny jsme za ním ze srandy jezdili po městě.. Chudák se bál jet domů a ve snaze se ztratit třeba 5× objel kruhivy objezd. Taky za ním mohl jet někdo jinej, kdo by měl snahu to řešit..

dubraro

Ignoroval.