Iget blackwiew ga7 – kde najít firmware?

Dobrý den, nevíte někdo, kde by se dal stáhnout ROM pro výše uvedený telefon? Zkouším to ze stránek Iget.eu , ale buď to nejde, nebo někde dělám chybu. Děkuji za radu

Odpovědi
slivki

Dobry den,
mam telefon BlackView GBV7000 Pro a taktiez som riesil upgrade. Napokon jedina moznost bola zaslat telefon do servisu, kde upgrade bezplatne vykonali.

Stacilo vytvorit poziadavku na reklamace.inte­lek.cz a zaslat telefon spolu s fakturou na adresu servisu.