novinář

idnes: Zeman se vrátil a poděkoval partaji. Na Hrad z ní prý nikoho nebere Novinky… Kde je pravda?

idnes:„Já už jsem mnohokrát řekl, že do svého takzvaného hradního týmu si vezmu jen řidiče a tajemníka. A mám takový nepříjemný zvyk, že když něco řeknu, tak to platí,“ opáčil na stejný dotaz po jednání Zeman.
Novinky:Žádná konkrétní jména ale zatím Zeman nezmínil. Řekl jen, že jde o lidi z jeho štábu, kteří mu pomohli vyhrát prezidentskou­ volbu.

Nejlepší odpověď
mosoj

A dál ??? .............­..........

Další odpovědi
Ar

Vydrž do 8.3.2012 Do té doby je to zbytečné se dohadovat. Obvzlášť pokud to napíše plátek jako je iDNES.

Bedy

Jaký je Váš dotaz, prosím?

P.S.: Německému deníku DNES bych radši moc nevěřil. Je to skoro jako TV Nova.