Avatar uživatele
DOMINIQUEE.

ICQ! NUTNÉ!

Prosím vás mám dotaz, měla jsem někoho v kontaktech na ICQ, ale teď ho tam prostě nemám, vůbec, ani památky po kontaktu. Je možný, že to nějak udělal ten dotyčný záměrně? Spíš se ptám jestli to na ICQ takhle jde. Díky. POPŘ. Můžete mi napsat, jak se to dá udělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

muze te blokovat …jinak icq…tyhle veci nedelaj …(a doporucuji si precist smlouvu s icq) pak pochopis !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Jo, jde to. Odpověď zní: qip.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/qip/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

taky mě napadlo že by odpovědí mohl být qip, jak se zmínil Alesh. Qip je něco jako icq, ale taková jednodušší verze, která má ale pár výhod. V qipu se dá kliknout na kontakt a vybrat příkaz „Odstranit sebe z kontaktů uživatele“ nebo tak něco. Je to sice pár let, co jsem to naposledy použila kvůi nadmíře ruských spamů, ale pro vymazávání se z kontaktů ostatních jsem to taky používala. Onen uživatel ztraceného kontaktu tě asi v lásce neměl ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Jak psali ostatní – prostě pokud má dotyčný uživatel místo oficiálního ICQ klienta třeba QIP nebo třeba Licq či SIM-IM, tak tam je možnost Odstranit svůj kontakt z kontaktu uživatele a šmitek. Vy s tím nic neuděláte, můžete maximálně si požádat znovu o autorizaci.

Ještě se můžete podívat, zda-li jste si ho nepřesunul do nějaké skupiny, ale to je asi tak jediné.

Osoběn Vám doporučím odinstalovat oficiálního ICQ klienta, který je plný reklam a zbytečně náročný na výkon počítače a místo něj si nainstalovat třeba to QIP, který je taky v češtině, máte tam antispam a další vychytávky. Akorát posílat SMSky z něj nejdou poslat, ale od toho jsou na netu smsbrány typu www.esemes.cz apod.

Nebo Vám můžu doporučit program Pidgin, který mimo ICQ podporuje i třeba Windows Messenger, Google Talk a další.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
DOMINIQUEE.

No jo, ale stejně nevím jak na to dál..ale díky

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

No nijak – jestliže dotyčný opravdu poslal příkaz k vymazání se ze tvých kontaktů, můžeš to vyzkoušet ho tam přidat znova, ale podle mě to nepůjde.

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek