Awe

I vy se tak bojíte islámu?

Myslíte si, že islám jako náboženství je špatné? Jestli ano, tak proč zrovna islám? Je snad mírumilovnější křesťanství?

Nejlepší odpověď
gecco

Islamisté, křesťané…
Nacisté, komunisté…
Všechno ´jedna branža´…
___
Problém není v ideolodii/ná­boženství, ale ve zhovadilých srá*íc, kteří za nějaký filosofický směr schovávají osobní ambice či frustrace.

Další odpovědi
Klaproth

Islámu se nebojím, bojím se jeho extrémních vyznavačů.

Nechápavé

Nebojím se Islámu,bojím se kreténů

anonym

Extremismus se týká každé víry, ideologie, politiky, … K čemu se tedy bát, když smrt stejně přijde – jedno v jaké podobě. Naštěstí mi emoce unikají.

anonym

Každý náboženství je zlé a špatné a nese sebou následky,vraždy a nenávist.
Ještě,že neexistuje nábomužství.

Emefej

O Islámu toho moc nevím, nemůžu tedy posoudit jeho případnou špatnost. Bojím se extrémistů, nikoliv jejich náboženství.

anonym

Ne, nebojím, protože mě chrání sebevědomí odbojáři z 1. linie.

Šidlo

ked si spomeniem na svoje katolícke detstvo.....nor­málne ma striasa

ked si predstavím naše mesto, a ludi, ktorí boli v nedelu so mnou v kostole a hned v pondelok sa ku mne chovali ako k odpadu/kacirovi a rovnako sa tak chovali k sebe navzajom…nielen deti, ale hlavne dospeli…tie svinstva ste mali vidiet…evanjelici tiež boli niektori riadni píp, ale medzi nimi bolo viacej naozaj slušných ľudí, a vôbec sa medzi sebou ,,nežrali", práve naopak

ked si predstavim svojich katolickych spolužiakov z vš (tatry + orava+ stred+daleky vychod) a ich vztah k ultra-pravicovým názorom…zasa ma striasa…a to boli inak bola mimoriadne ,,slušná mládež"

keby všetkých katolíkov posudzovali podľa slovákov, tak by chudaka pápeža obvinili z podpory nacizmu a hnutí popierajúcich ľudské práva

vlastná skúsenosť: tie kecy o tolerancií voči ,,prisposobivým menšinám" sú totálne lži.....ibažeby prisposobiť sa znamenalo vypnut svedomie a mozog

najmorbídnejší vtip: slovák obvinuje moslima zo zaostalosti a mlatenia žien

viac k téme: http://cynicka­obluda.dennik­n.sk/

záver: načo sa bať moslimov, ked žijete obklopeni boľševikmi a náckami?

silesnet

Islám jako náboženství není až zas tak špatné, ale dá se snadno zneužít jako záminka k terorismu.

bububabu

Kdo se chce poučit co to pravý islám doopravdy je, zde je velice zajímavá přednáška od ex muslima:
https://youtu­.be/a1VKU8uAR­Go?list=PL9953FCA7­FFCC4F80

ivzez

Vadí mi všechna náboženství a nebojím se žádného.
Bojím se fanatiků a blbců (nedá se s nimi domluvit) …

bolak

špatný..dobrý.. náboženství obecně je duševní nemoc; u každý jiný „záležitosti“, když někdo slyší hlasy nebo mluví k bytosti kterou nikdo jiný nevidí, tak ho pošle obvoďák minimálně k psychiatrovi, u tohodle ale ne, u tohoto nejen že existuje pro tyto lidi jistá obecná shovívavost napříč kontinenty, ale oni jsou dokonce někteří z nich uznáváni jako vážené a ctihodné osobnosti.. to mi hlava nebere

neřek bych ani popel, kdyby někdo takhle halucinoval po houbičkách, ale ty lidi to berou fakt vážně, a není to u nich jen přechodná záležitost, naopak tento jejich stav je definitivně chronický; a neuznáme-li ho jako duševní chorobu, pak nevím co to tedy je, nedostatečná inteligence? nějaký důsledek nedokrvení mozku ještě v matčině děloze během vývoje plodu? těžko to definovat..

MChrobnik

islamu ty vole islam je jako nemecko slaby jen to neni vydet

anonym

Šidlo – https://www.go­ogle.cz/search?q=va­tik%C3%A1n+a+na­cist%C3%A9&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=-EtMVrvVHYLAPPnFi4AF

anonym

Každé náboženství je zavádějící a špatné!Dokonce i odboj vzniklý z důsledku"nenávist plodí nenávist".