I vy máte před bytem botník a přitom obuv je jinde než by měla být?

Nejlepší odpověď
anonym

Bydlela jsem v paneláku, vím, oč jde, ale já si nikdy nic nenechávala za dveřmi, nebyl to můj prostor, to byl společný. Lidi to v paneláku tak často mívaj – botník, škrpály po celý chodbě, sáňky, kybliky, smetáky, odpadkový koše…hrůza. Kolikrát na schůzi nájemníků tohle probírali – nic na chodbě nebude, kdyby se něco stalo, hasiči ani nemůžou projít, ale je to marný, je to marný…tak ještě přidaj trojkolku, kočárek,bábovičky na písek…

Další odpovědi
Lulu1

Nechápu, jak si někdo může vůbec něco nechávat na chodbě v paneláku. Já mám strach si dát i blbou vánoční/velikonoční výzdobu na dveře, aby mi ji někdo neukradl.

gecco

Ne, botník mám v bytě – a boty v něm…
😉

anonym

Ne,mám doma pořádek.
Nejsem jako ty a bordýlek.

Luxx

před bytem máme botník a v něm boty… ovšem boty máme i mimo botník, protože ten není nafukovací a všechny boty se nám do něj nevlezou :D

anonym

Jugárku, možná máš před prahem pořádek a já bordýlek, ale já mám v hlavě pořádek a ty…!