I když „chci“ ctít kodex,ptám se adresně! Proč Annas alias Kerberus neodpoví?!

Nejlepší odpověď
Alesh

Ježíš, o co tu jde? Já už nevím, není to buřt? Tak ať má klidně 5 profilů, spadne snad kvůli tomu zeměkoule do černý díry? 🙂
Radši mi řekni, cos měl dneska k večeři? Já měl pizzu a pivo … Plzeň pochopitelně. 🙂

Další odpovědi
WeeBear

Měla jsem za to, že tento server je určen k otázkám a odpovědím, ne pitvání cizího soukromí..

anonym

Protoze jsem ji to doporucila … , ale je to jeji rozhodnuti .. a nehlede na to , na odpovedi chodi max. do 19.00.
Ona , ani nikdo jiny neni povinnen odpovidat jenom proto , ze si to NEKDO preje.
I ja odpovidam nekdy na otazky , z kterych citim ukrutne zlo a pomstychtivost.
P.S. Ostatni ev. v diskuzi. -iv-
Doplňuji:
Alesh , mate stesti – ze pijete Plzen. Za Budwar by palecek nebyl. ! 🙂

anonym

Musím se přidat k iv, vše podstané ti už bylo sděleno včetně odkazů. Annas úřaduje do 19 hod., což tu už také padlo při mnohých jazykových otázkách. Takže buď počkej do rána nebo cti kodex doopravdy, viz – osobní sdělení patří výhradně do kontaktů v profilu. Když sis kopíroval oba profily, nemohls přece přehlédnout, že annas jej má otevřený.
Doplňuji:
A ještě jedno prosté vysvětlení – po smutných zkušenostech, se raději vyhýbat konfliktním a útočně-provokativním dotazům, které by se navíc neměly na Odpovědích vyskytovat (viz vyvarujte se negativního chování, nenávistné řeči a popuzování atd. apod.)
Tuplované porušení kodexu naskýtá otázku, jak dlouho tu může tato vydržet? U zlatého s podmínkou je to obzvláště na pováženou.