-Z-D-L-

Hyundai MPC 182 4GB co dělat když v 13 s skočí další písnička ?

Hyundai MPC 182 4GB co dělat když v 13 s skočí další písnička ? Potřeboval bych poradit aby šla celá písnička a pak teprve šla další písnička prosííííííím poradte
Doplňuji:
Huxa není mám tam různe písničky a i tak to u každe skočí po 13 sekundě jinam

Odpovědi
huxa

koupit si ji, neboť v tomto případě je chyba v písničce nebo v způsobu, jakým jsi ji tam dával.
Doplňuji:
A z kama je máš? Jak jsi je tam dával? V jiných přehrávačích fungují celé?