Drap

Hypotetická otázka. Kdyby napadlo metr nebo dva sněhu, jak by to zvládli silničáři ?

zvládli by to takto ?
http://letecka­posta.cz/327075456
Doplňuji:
Souhlasím s vámi, že u nás by to asi nešlo

Nejlepší odpověď
anonym

Zvládli by to tak,jako kdyby napadlo 2 cm sněhu.Prostě by nevyjeli. Drape,sám to znáš.O policajta a silničáře nazavadíš,když je nejvíc potřebuješ.
Doplňuji:
Znám případy,kdy silničáři v létě chytají lelky ve stínu vzrostlých stromů a odpočívají místo toho,aby ořezávali větve těchto stromů,které zasahují nad silnici,sleduji jejich píli když stavějí zásněžky,kdy úsek, asi třista metrů ,dělají ve skupině čtyrech až pěti lidech s pomocí vrtačky do země.Též bych se chtěl takto mít!

Další odpovědi
tom004

Pochybuji,že by vůbec našli své mašinky.Ale jinak si myslím,že by to zvládli úplně stejně,jako když napadne 10cm. Byli by připraveni,ale z „objektivních“ důvodů by nestíhali. Japonci jsou prostě Japonci.

Ella

obrázky z leteckeposty se mi bohužel nezobrazují, ale z otázky soudím, že to je ona silnice, krásně uklizená a průjezdná a z obou stran kolem ní dvou metrová stěna ze sněhu, mám pravdu? :)

odpověď je jednoduchá – nezvládli by to, nezvládají ani tři centimetry, natož něco takového… tohle je prostě ASIAN LEVEL :D

lukas.zmizik

ostra slova na silnicare mi prijdou tvrde neobjektivni.

za prve – tri centimetry snehu neni treba zvladat, pluhy byvaj nasazeny prednostne na problematictej­si useky

asi by si kazdy predstavoval, ze v momente, co napadne snih, bude do deseti minut odklizeno vsechno a vsude

zrejme si kazdy mysli, ze na jedno osobni auto vychazi jeden posypovy vuz

zajiste je kazdemu divne, proc zrovna tu „jeho“ silnici, kudy pojede, nikdo neodklidi

z jakych duvodu je na obrazku vsechno pouze za slunecneho pocasi? chybi mi tam fotka v pocasi, ze kdyz projede sypac, sto metru za nim nejsou po nem videt ani stopy

samozrejme kdyby rok co rok kdekoli u nas napadlo tolik snehu co na obrazcich, asi bychom byli vybaveni jinou technikou

zaroven je usmevne myslet si, ze sypace muzou jezdit jinak, nez podle planu a bez vydani rozkazu, take je nejeden chytrolin presvedcen, ze na kazdych sto metrech useku jsou rozmisteny neprerusovane hlidky sledujici kazdou minutou zmeny pocasi a ktere upozorni dispecera, aby mohl vydat povel posypovym vozum

samozrejme od nejednoho chytrolina dostavaj za vyucenou i ridici pluznych vozu, ze se nevykaslal na dispecera, ze to nevzal do svych rukou (kdyby to tak udelal kazdy, rovnez by bylo legracni sledovat, jak bez jakehokoli planu vsichni jezdi chaoticky sem a tam a pak nevim kam)

nevim jak vy, ale s kontem cca 1 mil km sem si zatim na zadnou ceskou zimu, stravenou na silnicich, nemohl stezovat, jsem totiz predem pripraven na fakt, ze zimni silnice nikdy nebudou vypadat jako letni;)

venkovan

Oficiálně by tunelovali.
ne dělníci – vedení.