PanCibulka

Nevíte, jak na hypospadii a milostný život reagují ženy?

Dobrý den, trpím hypospádií 1. stupně, mužů se stejným problémem bych se chtěl zeptat, jak na tenhle problém reaguje většina žen, když dojde na sex, jsem ještě mladý a mám v tomhle směru do budoucna obavy.

--
hypospadie a milostný život – nevložil jste otázku.

Odpovědi
RyuzakiKate

V moudrých Wikiskriptech se píše, že je nutný chirurgický zákrok. Holt každý pinďour nemůže být ukázkový, pokud tě dotyčná bude mít ráda a nebude čekat 20centimetrovýho obra z porna, jistě to pochopí a pomůže ti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

RyuzakiKate:
Pokud byste problém studovala víc než jen jeden odkaz, zjistíte, že 1. stupeň se bere jako kosmetický problém a pokud se nevyskytují nějaké další závažné problémy s tím spojené, nemusí se řešit. Ono také pokud se podíváte jaké jsou poměrně časté komplikace u tohoto operačního zákroku, je otázka jestli byste to svému dítěti „dopřála“. (dost často se popisuje špatný srůst a močení „několika dírkama“ + čekání na novou operaci několik let)

Co se problému týče, nemám přímou zkušenost. Osobně se domnívám že u normálního vztahu by to neměl být problém. Něco jiného je pak „pubertální poměřování pindíků“ – jakýkoli důvod jak druhého zesměšnit může být v některých skupinách „dobrý“.