Hoboj

Hypoglykemie u psa

Mame 7mi leteho civavaka 1,95kg a byla mu indikovana hypoglikemie. Uz dvakrat (nez se na to prislo) upadl do hypoglikemickeho soku, ale dostal se z neho celkem v poradku. Zajimalo by mne jak se to da lecit? Dekuji
Doplňuji:
Samozrejme ze ho vetelinar leci,bere jiste leky. Ale me zajima i dalsi nazor jak mu pripadne pomoct.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pravděpodobně inzulínem,ale to by Vám měl říct veterinář!

Další odpovědi
BENYTA

Nějak to nechápu. Když veterinář určí hypoglykemii, tak snad taky zahájí léčbu…
Jinak – aby jste předešli hypoglykemickému šoku, musíte pejskovi měřit hladinu cukru. Prevencí je, jako u lidí, nenechat žaludek prázdný déle jak dvě hodiny.