axxis

hyperbolický graf

Nevíte jak vytvořit graf nezaměstnanosti za posledních pět let, když znám prcentuální nezaměstnanost ?
Doplňuji:
absolutně nevím jak nato. V excelu udělám tabulku, vložím do grafu a ono nic, žádná křivka

Odpovědi
sakai

Je irrelevantní, zda je hyperbolický. Osa X – roky (nebo jiný časový úsek), osa Y – procenta. To je celé. V excelu i na papíru.
Vyber typ grafu spojnicový a musí to tam být. Oblast grafu vyber bud bez záhlaví, tedy jen data, nebo se záhlavím, tedy i s označením os. Když to nepůjde, napiš mi na sakai38@seznam.cz.