Anonymky

Hyperaktivní Pejsánek

Ahojiky mam doma hyperraktivniho pejska a nevím co s nim mam delat?=oD

Odpovědi
holčička

Určitě nějaké hračky,delší procházky,zaměstant něčím.Hyperaktivita se dá léčit různými možnostmi.Ale musíte určit tu sptávnou léčbu.

ReHu

Mám doma také dost aktivní fenku, pomáhají dlouhé procházky. Pokud je pejsek mladý, tak třeba i hračky a hraní si s ním.

Q

Ráda Ti pomohu Tvůj problém vyřešit, ale budeš muset napsat víc. Co je to plemeno (nebo asi ±), stáří a čím se ta „hyperaktivita“ projevuje. Určo se na to dá ledacos najít. A ještě by bylo zajímavé říci, jak to máš s pohybem Ty nebo ten, kdo se pejsana stará.. kolo, lyže… pěší procházky… a nebo se jedná spíš o to, aby se unbavil pes sám – bez tvého činění 🙂