helenka.4

Hyne mi orchidej, neboť jsem ji přeléla. Jak ji mám zachránit?

Květy okamžitě po přelétí opadaly a celá rostlina nevypadá zrovna nejlépe. Prosím poraďte, nechci o ni přijít, dostala jsem ji k dvacátým narozeninám a něco pro mě znamená.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se zeptat v květinářství. Kdysi jsem si koupila přípravek proti přelití, podařilo se mně květinu zachránit.

Zkuste postavit květináč s kytkou na složené noviny, když zvlhnou, měňte je. Někdy se mně tak podaří květinu zachránit. Pokus..

Další odpovědi
salsa verde

Už si vyhlížejte nějakou náhradní za tuhletu. Přelití je bohužel většinou konečná, hlavně nezkoušejte přesadit, to je ještě horší. Vodu vylít a jen čekat co bude dál.

mokador

To už asi nezachráníš