Ringo1

Jak ošetřit podlahu hydrovoskem Druchema?

Hydrovosk Druchema, tmavý dub. Jak na podlahu? 1× mořidlo prášek ředěný vodou, 2× hydrovosk mořidlo.Po vyleštění výsledek se nepodobá tomu co znám jako „vojenské parkety“. (málo vosku) Čím se pastovalo se nepamatuji 50 roků.

Hydrovosk Druchema

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
Drap

Osobně bych postupoval podle návodu uvedeném na obalu.

Další odpovědi
aliendrone

Všechno co píše kapitán si pamatuji a sedí to. Tedy až na tu „pastu“, nic takového nepamatuji. Měli jsme jen hydrovosk. Myslím. Je to FAKTICKY DÁVNO. Každopádně on ten dnešní „hydrovosk“ nemusí být totožný s tím tehdejším, stejně jako mnohé jiné dnes prodávané retrověcičky. Každopádně bych se řídil radou Drapa. :)