Sezam1

Když dám o trochu slabší hydraulickou hadici, než tam byla, bude to mít velký vliv na průtok a pak na činnost pístnic?

Dobrý den

Odpovědi
hapiky

Pístnice bude mimo jiné pomalejší, tedy pokud myslíš slabší jako menší ve vnitřním průměru.

cukrar

Někdy ano, někdy ne, záleží jak je (ne)omezen průtok do pístnice. Taky záleží, o kolik bude menší průtok.

honza19hk

Pokud to máš na nějakém bagru může se to projevit na odezvě daného zařízení. Nevím co je k tomu připojeno ale třeba při použití zbijecky by to byl průser. Tam je daný průtok a tlak oleje. Otázka je to pro vás znamená trochu. Pul cm už by bylo hodně.