Naty777

Hustota pěnového polystyrenu Prosim pomoc

pěnový polystyren má hustotu 0,03 g na cm3. jakou hmotnost má těleso z polystyrenu o objemu 1 cm3? Zdůvodni svou odpověď. Dekuji za všechny odpovědi jste úžasný lidičky dekuji moc. :D
Doplňuji:
to neni žádná soutez

Nejlepší odpověď
annas

Naty777 – z jaké soutěže jsou tyto otázky?

Další odpovědi
mosoj

To není žádná otázka když hned v první větě si odpovídáš !!
Na co se tedy vlastně ptáš ?

Drap

0,3g hodnota hustoty na cm3 udává hmotnost tohoto matetriálu u tělesa s objemen 1 cm3

Michal Kole

Vem si ho do bazénu pokud neumíš plavat a hned to pochopíš, protože ti to zachrání život.

Nauč se plavat a nebudeš to potřebovat.

Znamená to, že krychle o hraně 1cm má hmotnost 0,03 g. protože hustota materiálu je poměr hmotnosti ku objemu

hmomost je v čitateli zlomku a objem je ve jmenovali zlomku.