Blecha

husa a krmení

Musí se husa krmit deně a nebo jí stačí velká dávka na pár dní. Myslím jestli si dělá zásoby a nebo se přecpe a sní to vše hned, děkuji.

Odpovědi
panenka

ZDE VÁM POSÍLÁM ODKAZ JAK KRMIT HUSY

Zdroj: http://j-n.wz.cz/fauna-krmeni.html

fortin

Aby z husy byla dobrá pečínka, je nutné husu donutit k tomu, aby přijímala více kalorií. Tak lidé za tímto účelem začali používat krmení husy šiškami z brambor a šrotu, které jsou vykrmované huse s donucením vtlačovány do krku. Husa se tak zakrmuje a přibývá na hmotnosti, ať se jí to líbí nebo ne.

Michal

Aby přibírala na váze denně

honza19hk

já pocházím z velkostatku z Vysočiny a babička vždycky říkala: „moc je nekrm,jen je přikrmuj pak jsou tlustý“–tzn. krm je pravidelně ale nepřežírej je!je taky nutné je krmit s ohledem na roční období a na stáří.
přes zimu jim dej trochu víc a přes léto trochu míň protože jestli je máš venku někde na zahradě tak oni se krmí také sami(např.žíža­ly)pokud seš z vesnice tak se ještě poraď se sousedy(VELICE DOBRÉ JE SI VZÍT KOSU NEBO SRP A NASEKAT JIM ČERSTVOU NÍZKOU TRAVIČKU)