ReHu

Huráááá, také se radujete?

Omlouvám se, že se neptám, ale jen raduji 🙂

Nejlepší odpověď
mojitek

To zas bude v álejích nablito :D
Doplňuji:
Setapouch : to,že v neděli vezmeme min. bronz právě přímo znamená že se můžou porušovat pravidla :D

Další odpovědi
ten který je

Až jsem se z toho zpotil.:-) Já si dám snad panáka.:-)

zzzlatokopka

Ono je důležitý se i poradovat:-)
Doplňuji:
Tak průběžně to sleduji tady
http://www.ms-v-hokeji.cz/tabulky-skupin/

marci1

Ještě teď mi srdce buší, ale já jsem věřila, že nám to vyjde. Super. V sobotu s Kanadou a ta dnes jela ( s Běloruskem ) 9:0. 🙂♥

RyuzakiKate

Já si říkala, co to je v baráku za randál, že se ani učit nemůžu…

anonym

Je to fajn výhra,ten odepisovaný Jágr to ještě v letech moccc umí a je to hlavně tahoun mužstva.
Můj tip je ,že toto byla naše poslední výhra,ale zázraky se dějí,na zlato naše současné mužstvo nemá.
Doplňuji:
http://tinypic­.com/player.php?v=35am­xsg%3E&s=8

setapouch

Nahlášeno jako „nevhodné chování“. To, že v neděli vezmeme bronz, neznamená, že se můžou porušovat pravidla.

zzzlatokopka

Marci už zas pro tebe nemám palečky:-( ten limitmě se… no víte co:-(

Kanada je moc dobrá, hrajou tak strašně vyladěně, oni to celé vyhrajou:-(

marci1

To víš, že jo. Jsou nejlepší a komu se to nelíbí, ať si trhne nohou ! 🙂

anonym

Blbost

ten který je

Byl rum,gin nebo becher? 🙂

ReHu

Rum 🙂 s colou 🙂

anonym

fuj

ten který je

Tak na zdraví a na vítězství! 🙂

ReHu

Já si nalila pro uklidnění ve 2.třetině 🙂

zzzlatokopka

Olízla nanuk:-))) rumovej:-)))

mojitek

no spíš rum s malinkou kapkou nanuku 🙂