Avatar uživatele
tom004

Hurá do Dynína pro nějakou tu pipku.

To jsme vážně tak praštěnej národ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, nikeroska, anonym před 4417 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano,začnou lidi chovat slepice na panelákových balkonech a hned jim bude líp než jak si přeje Unie.Tedy-těm slepicím.Nikdy jsem nechápala když se rozneslo,že bude zdražený benzín,ty fronty u pump.Koupím jednou plnou a pak roky budu stejně jezdit za vyšší cenu.Hodiny strávené v ponižující frontě na slepice bych věnovala něčemu,co mi přinese nějaký zisk a za to si koupím vejce i kdyby měla stát i víc.Bez starostí,hoven a atd.Navíc u prodeje tzv.„vynesených“ slepic je efekt snášení vajec nejistý.Jedná se o slepice,které ne vždy a v optimální době jsou schopné se z koncentráku vzpamatovat a znovu začít snášet vejce ve zzcela odlišných podmínkách chovu.:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

My máme pět slepic už asi tři roky. Pravidelně nás „zásobují“ žluťoučkými vajíčky – akorát ke spotřebě – a jsou to přesně ty bývalé chudinky z „koncentráku“. Ale u nás se teď mají dobře a snášejí lépe, než ty, které jsme měli dřív (od kuřic). Asi trénink?
Tak vypasené a bojovné slépky se jen tak nevidí – jsou asi přesvědčené o tom, že jsou snad orli, nebo co?
Ocenila jsem jejich šestý smysl. Jakmile vejce zdražila, začaly snášet jako divé. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek