Hummus.Máte někdo PLS svúj osvědčený recept?S čím ho obvykle podáváte?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Odpovím ti takto – humus mě nikdy nelákal …ale vím, že to není jen tak ho připravit …dělat nějakou napodobeninu ,která nechutná jak má …se nevyplácí…zde si přečti

http://www.li­dovky.cz/vyso­ka-skola-humusu-naucte-se-nejlepsi-pomazanku-z-cizrny-pal-/dobra-chut.asp?c=A100126_­105113_dobra-chut_glu

Další odpovědi
Ella

osobně jsem to nikdy nevyzkoušela, ale když u nás v práci je podáváno tohle jídlo, tak je to vždycky ve spojení „Hummus a pita chléb“