RebeccaS

Humanitní nebo přírodovědné zaměření?

Ahoj! Rozhoduji se, jestli mám jít na humanitní zaměření nebo na přírodovědné. Tento rok v září přestupuji do prvního ročníku čtyřletého gymnázia. Vím, jak to teď v ČR je, že mnoho lidí chce spíše humanitní, ale ty, co si toto zaměření vyberou, ze si hůře mohou najit praci, protoze těchhle lidi je opravdu dost. Miluju jazyky a praci s nimi, ale naopak nemam rada dějepis.. Fyzika, chemie a biologie mi šla celkem dobre.. Mela jsem z fyziky 2 na vysvědčení, z chemie 1,z biologie 1.. Poraďte mi na jake zaměření mam jit, když miluju ty jazyky, nemam rada dějepis a fyziku a chemii moc v oblibě nemam..? :) Dekuju za odpověď :)

Odpovědi
anonym

No – především bys měla vědět ty, čím se chceš – posléze, živit, ne?
😉
Jazyky se hodí prakticky ve všem, ale jako jediná kvalifikace nepostačují (až na výjimky), tak si k nim ´přidej´ něco,co tě baví.

Fyzik

Jako fyzik můžu říct, pojď na fyziku! :)