OuSí

Hudební styl…?

Newím jak se mám rozhodnout mezi hudebním stylem… Líbí se mi jak Hip-hop tak metal… Mám kamarády jak hopery tak metalisty… Ubec nwm jak se mam rozhodnout… Ae rozhodně necu bejt neutral… Diky za šecky napady…

Nejlepší odpověď
mojitek

Hip hop ze by byla hudba ?:o)?
No neva,proc by ses mel rozhodovat?Proste se ti to libi,a je to. Nebo ti jde o to co mas nosit za modu?Zkus byt svuj a nevymejslej nesmysli

Další odpovědi
infant

Je hloupost se omezovat na jeden styl, když se ti líbí oba.

Když už trváš na výběru jednoho, tak já jsem jako metalista pro metal.
Metal nikdy nebyl módní styl, ani to nikdy nebyl styl většiny. Metal už má pravděpodobně nejlepší léta za sebou, ale bude tu pořád!!!

Jinak, já taky neposluchám čistě metal. Mám rád i rock, punk, klasickou hudbu, ale rád si poslechnu třeba i Boba Dylana nebo Johnyho Cashe.

Zdroj: infant.blog.cz

panenka

Pokud máš rád jak hip-hop tak Metal tak poslouchej z každého něco a hotovo.

dagry

Chudáčku ušáčku ty máš teda problém. Tak poslouchej dle nálady ne?

JayDee446

Pokud se chceš občas zrušit s partou kamarádů a máš rád energickou muziku, buď metalista. Pokud chceš být povrchní, soudit podle ceny oblečení a nosit rozkrok u kolen, buď hiphoper.