mirecek1961

Hudební skupiny ze 70 – 80 let

Kdo mi poradí, kde se dají nalézt písně skupiny Premier, skupiny Domena? Vše písně max z roku 1970 – 1980.

Odpovědi
Lorelai

Jestli nemají nic na youtube, zkus prohledat nějaký bazary s starýma elpíčkama nebo kazetama. Taky záleží jak hodně byli úspěšní, protože když jsem zadala do googlu Domena s různými obměnami, vyjelo mi max německá skupina Domain