Molva

Hudební nástroj původních australských domorodců

Jak se jmenuje ten nástroj, na který „troubí“ Aboridžiniové???

Nejlepší odpověď
cochee

Didgeridoo

Michálek1245

Je to didgeridoo. Za mě fakt fascinující nástroj. Když jsem viděl článek od https://www.top­muzika.cz/maga­zin/jak-vybrat-didgeridoo/ o tom, jak vybrat didgeridoo, tak mě to fakt dostalo. Líbí se mi třeba, jak ten nástroj používá kapela Divokej Bill v některých svých písních. To je fakt pecka. No, já si ho asi nikdy nepořídím, ale kdybych měl doma pár metrů místa navíc, minimálně bych o tom uvažoval. 😉