LucinkaLLL

Hudební nástroj

Chtěla bych hrát na nějaký hudební nástroj. Buď na piano, nebo na kytaru. Co je jednodušší? :)

Nejlepší odpověď
Sarrow

Já hraji na klavír, na kytaru a něco málo flétnu (hlavně Pán prstenů – concerning hobbits).

To jediné a vůbec nejdůležitější je, mít k hudbě kterou hraješ solidní vztah, pokud ho máš, pak ti může být jedno, jestli je to těžké nebo jednoduché, když pro ní máš srdce, nebude ti líto času který u něj strávíš, ten výsledek za to totiž stojí ;)

Další odpovědi
anonym

hrála jsem na kytaru sedm let, (klasická kytara), na klavír jsem vždy chtěla hrát, ale prostě mi to nešlo
Doplňuji:
tím jsem chtěla naznačit, že si musíš sama vybrat, kdyby se vrátil čas, já bych zkusila příčnou flétnu

Braník

Jednodušší je to,co tě víc k srdci přitáhne,musíš mít k tomu sama od sebe nějaký vztah,klavír těžko někde u ohně uplatníš,pokud bys chtěla hrát jen tak pro zábavu,
Jsem rocker,tak se přikláním ke kytaře,ale volbu nechám na tobě.

malinaa

přesně tak, od srdíčka. mě to vždycky táhlo k piano a ke klávesovým nástrojům a tak jsem se rozhodla pro piano a teď už umím i na kytárku :D

modrokakocka

já teď přemýšlím jaký hudební nástroj koupím domů dětičkám… přece jenom bych chtěla aby aspoň něco uměli, tak jsem přemýšlela o nějakých vyťukávacích nástrojích nebo tak něco, nemáte něko nějakou radu? byla bych ráda…

adelickaa

dětičkám se vyplácí kupovat bouchací nástroje na rytmus a tak… já jsem nedávno, tak dva měsíce zpátky kupovala takové trubky a je to sranda, děti to baví a dokonce to tvoří melodie, tady ty! http://kytary­.cz/bici/perku­se/boomwhacker­s/

modrokakocka

asi bych to viděla taky tak nějak na takové bouchací nástroje, jak já říkám… ;) ale uvidím jak se to vyvrbí, koukala jsem se na to a myslím že by se přímo to co jsi sem dala ty mohlo dětičkám líbit…tak ještě jim to ukážu a oni si snad sami vyberou ;)

adelickaa

a co ? vybraly si něco dětičky nebo ne? nebo jak to teda vlastně vůbec dopadlo? :D nebo jste nakonec koupili nějaký jiný nástroj?

modrokakocka

nakonec jsme doma vybrali tohle :D ty boomw… nevím jak se to přesně píše :D tyhle prostě http://kytary­.cz/boomwhackers-bw-jg-basova-c-dur-diatonicka-sada/HN114856/ a už jenom čekáme jak přijdou domů a pak snad bude zábava…

adelickaa

týjo super!!! Tak to mám radost, že jste nakonec vybrali tohle ;) je to nejlepší možná varianta, tak snad dorazí v pořádku, tak mi pak hned musíš napsat jaká je spokojenost, jestli vyhovuje a tak ;) ale snad by mohlo ne? :D týjo je s nima velká sranda :D asi jdeme bouchat :D

modrokakocka

to víš že je s tím velká sranda, je to super!!!! moc dobře jsem udělala že jsem to koupila, teď bych toho asi dost litovala, ale naštěstí jsem koupila dobře, a asi koupím ještě další nějaké podobné nástroje :D nebo nevím… nevíš o něčem co by bylo v pohodě?

adelickaa

tak to asi nejvíc záleží na tobě, na tom co by tě nebo vás nejvíc bavilo ;) tak podle toho se rozhoduj…

modrokakocka

to je právě to… že musím vybrat to co bude to nejvíc, a když jsem se na to na internetu tak nějak zhruba koukala, tak asi zase se zaměřím na nějaké vyťukávací nástroje nebo tak něco ;) páč vůbec nevím do čeho bych se jinak mohla trefit nebo tak něco ;)

adelickaa

tak to je jednoduché, navštiv sekci vyťukávací nástroje ;) a máš to, tam určitě něco vybereš. Do teď si vždycky vybrala dobře, tak bych se nebála ;)

modrokakocka

koukala jsem se a našla jsem tyhle bonga http://kytary­.cz/tycoon-tb-8-b-n-ritmo-series/HN105727/ co myslíš bude to stát za to?

adelickaa

však proč by ne ;) já myslím že tady u těch ťukacích je to docela v klídku, tady je hlavní aby se líbily tobě ;)

modrokakocka

ja vím že je důležité aby se to líbilo mně, ale tak hlavní je aby to hezky hrálo a znělo v uších, to je hlavní cíl ne? jinak jsem je ještě nekoupila, ale to tě určitě u mě nepřekvapí ;)

adelickaa

no když říkáš :D jinak nevím jestli zní dobře, protože s těmahle zkušenost nemám ;) to musím nechat na tobě nebo na odbornících a jestli si nejseš jistá, tak si prostě zajdi do prodejny a oni ti poradí ;)

modrokakocka

asi to tak budu muset udělat ;) protože jinak bych pak toho možná litovala. Prostě tam zajdu a bude to :))

jancek

nikdy se nemá nic oddalovat,ale mám pocit že v poslední době to tak mají všichni s tím oddalováním ;)

modrokakocka

no jo ono když je si člověk nejistý tak to prsotě oddaluje a navíc když už se něco kupuje, tak člověk nechce vyhazovat jenom tak penízky… proto se možná tak moc vždycky rozhoduje ;)