Adula.57

Hudba z reklam

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nevíte, jaká hudba je v reklamě na vanish a na fiat.

Odpovědi
korbic92

nevím kterou reklamu myslíte,tv nesleduji ale kdykoli sem něco podobného hledal,stačí zadat do googlu hesla jako např. '' reklama vanish hudba'' a při troše štěstí najdete..anebo na youtube najít danou reklamu a v komentářích se hudba také často objevuje:)