Osbourne

Hudba z cd na rádio

Jak mám udělat,když si stáhnu písníčky do PC a chci to na CD a aby to normálně přehrálo v rádiu ne jenom na tom počítači.Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
quentos

jestli to máte v MP3, zkuste aplikaci „MP3 CD Doctor“. Je ke stažení třeba na Slunečnici.cz, nemůžu si ho tedy vynachválit, kam se shrabe ňákej WMP.

Další odpovědi
Michal Kole

Hudební Cd můžete vypálit např. ve Windows media Player. Soubory dáte do „list playeru“ a pak kliknete na vypálit CD

ReHu

Dobře funguje také vypalování CD v NERO.

rybíz

Nechápu sice jak to chcete na rádio, ale pokud myslíte na CD přehrávač, tak to není problém, ale musíte mít program na vypálení, např. CLONE CD, NERO BURNING ROM, NERO EXPRES apod.