KN

Hudba ve Výletnících

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nevíte , jak se jmenuje hudba ve Výletnících jak byli v informačním centru Temelína. Děkuji. – a ještě kdyby jste náhodou poznali tu hudbu nějak : ring tink tink tink … díky
Doplňuji:
děkuji

Odpovědi
barnajka

Ahoj,
nikdo nepomohl, viď? :) Ono když se ptáš na nějakou ukázku, vždycky je lepší dát odkaz, dost to urychlí práci.
No, já si ty Výletníky našla, ale ta skladba mi nic neříká. Připadá mi to nějaký povědomý, ale nevím, nepřijdu na to.

Dám ti tip – protože už jsi svou otázku doplnil a dvakrát doplnit nejde, vlož svůj dotaz znovu. A přidej k němu odkaz na ten konkrétní díl. Připiš přibližný čas, kde „tvoje“ skladba hraje – a pak čekej a doufej, že to někdo pozná. Je tu spousta hudebních expertů, určitě na to společnými silami přijdou. Dej jim čas :)

A hlavně na ten odkaz nezapomeň, stačí zkopírovat ten můj ;)

http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/103209913­49-vyletnici/211562220­400003/

Jinak v tom videu zní i písnička od Peggy Lee, to je taková ta chytlavka „It's a good day“. Tu jsi ale asi nemyslel, viď :)

http://www.you­tube.com/watch?v=g-PqM0BSmt4