erresiel

hubnutí způsobem nejíst

Slýchávala jsem, že modelky často polikaly vatu namočenou v džuse, která se jim pak v žaludku roztáhla a tím neměli pocit hladu…co jim to dělalo s tělem?
V dnešní době je moderní jíst jenom obědy za celý den jako dieta…ale je přeci tak, že po tomto kroku si tělo začne dělat zásoby a člověk ještě víc tlouste ? jáká jsou tato fakta?

Nejlepší odpověď
briketka10

vata je celuloza a jíst ji je nesmysl !!
na hubnutí by ti mohla pomoci tato
jablečná vláknina dřív ji měli v krabici..
http://www.nek­tarzivota.cz/cz-detail-254362-jablecna-vlaknina-250g.html
Doplňuji:
našla jsem ještě tuto vlákninu,
ale tuto jsem nepoužívala..
http://www.le­karna.cz/vlak­nina-rozpustna-asp-100g/

Další odpovědi
Andělé

Ježkovy oči. O vatě nemám slov a že je dnes moderní jíst jen obědy? Tak tj.absolutní nesmysl. V první řadě jde o naše zdraví,tudíž úplně zapomeňte na nesmyl,co jste napsala. Přemýšlejte a nedejte na bláboly.
Pokud chcete zahnat pocit hladu,jsou zdravější možnosti jako např.jíst denně vlákninu Psyllium od Dr.Popova: http://psyllium.cz/ ,která v těle nabobtná a skutečně po čase nemáte tolik pocit hladu.
Jíst jednou denně je akorát cesta do hrobu. Naopak jíst se má 5× denně,ráno si dejte vlákninu,vyměňte bílé pečivo za celozrnné,jezte hodně zeleniny,pijte moře čisté vody a hl.SPORTUJTE,SPOR­TUJTE A ZASE SPORTUJTE.:-)

anonym

Modelky udělaj pro prachy všechno, i zdraví obětují, tělo nesmí mít pocit hladu, jinak si ukládá na „horší časy“, přesně, jak píšeš, takže se má papkat hezky pětkrát denně, hlavně ovoce a zeleninu,hodně pít ale ne sladké s..čky, jíst jednou denně je blbost největší.

marci1

To první s těmi modelkami: kdo toto dělá, sám sebe ničí. A jíst jen obědy ? Také špatně. Tělo si neví s jediným jídlem za den rady. Jíst několikrát denně (asi po 3 hodinách ), ráno sacharidy, bílkoviny, ovoce, v poledne převážně bílkoviny a zeleninu, večer jen bílkoviny a zeleninu. Mezitím žádné sladkosti, ani sladké nápoje. Velmi zdravý je zelený čaj a samozřejmě čistá voda.A pohyb, po­hyb.

pl4toon

Některé modelky baští i vlasy, ono se pak v žaludku udělá takové sexy klubko, které bude pěkně muset nějaký sexy štíhlý doktor pěkně hnusně vyříznout.

Mariuhana007

No...... to je nesmysl, ktyz nebudes jíst tak potom pude mít telo strach a bude si uklatat tuky
To znamená ze kdys nebudes jíst tak budes hubnout a slábnou zhubnes jak tuky tak i svaly a budes slabá ale neopak kdyz potom budes jíst normálne tak priberes jeste víc.....kdyz chces zhubnout tak si uprav jídelníček a cvic nejakéj sport a uvidís jak to dopadne treba budes prekvapená :)
Doplňuji:
najdi si na googlu jak zhubnout nebo nejaké cvicení a samozrejme jídelnícek
nebo chod do posilovny....­..........to je na tobě :)

Jsemtady

Kdyz nejis, tak si pak telo jakmile se najis bude vic ukladat do tuku na dobu kdy zase nebudes jist, tzv jojo efekt.
Proste nebud lina a zacni cvicit .. stacej i obycejne cviky, behani, drepy, sedy lehy, pak nejen ze zhubnes, ale zpevni se ti brisko, zadecek a stehna. Nebudes jen troska jak pri diete ale budes nakonec plna energie a sexy.
Jinak u nas v praci devcata treba pred dovolenou jedi jen varene kure s ryzi, bez chuti. Treba 14dni aby schodily posledni kila, ale bez cviceni kdepak.

Reezo

Je třeba si uvědomit, že když člověk nejí, tak jak tu již zaznělo, tělo se bude bát a když bude mít příležitost, tak začne ukládat tuky. Také je třeba doplnit, že jako první, co tělo nebude schopno vyživovat, jsou svaly. Tudíž dojde k úbytku svalové hmoty a člověk je pak více zranitelný a trpí vyčerpaností.
Také je tu takzvaný „Jojo efekt“

Pajka.111

Ideální na hubnutí je třeba proteinová dieta, ale těch je celá řada. Je třeba si vybírat opravdu pečlivě. Proteinová dieta je hlavně o jídle. Pokud nebudou jídla chutnat, nevydržíte dietu držet a je problém… Za mě proto doporučuju dietu https://mixslim.cz/. Ta nabízí velmi chutná jídla. Sama mám ozkoušeno a jsem nadšená. Fakt jsem se bála, aby mi jídla chutnala, ale jsem moc mile překvapená :)

Sonka Pop

Když bych si chtěla tu proteinovou dietu https://mixslim.cz/ koupit, podle čeho si mám zvolit nejvhodnější program?

Dominno

tak to je největší blbost, lepší bude když to probereš s někým kdo tomu rozumí v nějaké poradně, jelikož po svém když to děláš, tak to vždy dopadá špatně

BEAUTIK.cz

Nejíst je největší kravina. pokud chceš opravdu zhubnout, drž se tohoto postupu: http://www.pil­na.cz/news/re­dukcni-jidelnicek-tipy-jak-na-to-/