koník.

hubnutí:je někde na netu uvedený přesný jídelníček pro muže?

Všichni uvádějí jist zdravě: jogurty, kuřecí maso atd. ,ale nikdy nevim kolik a navíc se to nedá jíst pořád, tak sháním přeně sestavený jídelníček, kde bude napsáno kolik čeho i se svačinama atak.

Odpovědi
štamgast

Zkus někoho kontaktovat, nejlépe fitness coache, aby ti jídelníček sestavil na míru, to není jen tak.

hanny 2

Přesně sestavit jídelníček s množstvím potravin ti může udělat na míru jen dietolog.Zkus ing.Petra Havlíčka z pořadu Jste to co jíte.
Jen pro inspiraci – http://www.mi­mibazar.cz/re­cept.php?stra­na=6&id=6540

terry

Nebo zkus p. Jelínka.

http://martin­jelinek.eu/

ReHu

S p. jelínkem jsem několikrát osobně mluvila.
Má velký přehled a mnoho zkušeností.
Zabývá se zdravou výživou a pracoval i se sportovci.

venkovan

Muž dobře hdne za spolupráce s manželkou či partnerkou. je to levné hubnutí. partnerka vezme bič a honí chlapa o bytě do doby než jeden z nich padne.
ˇUčinné a ještě se zažije srandy.