Hubnou při dělání sedů-lehů i stehna?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nehubnou, ale posiluji se stehna a hlavně břicho. A ze všeho nejvíc trpí páteř. Je to velice nevhodný cvik.
Doplňuji:
Questmane já s tebou v podstatě souhlasím, pod dohledem trenéra to bude dobrý cvik, ale pokud by dohled trenéra měla, tak by od něj zcela jistě i věděla, které všechny svaly tímto posiluje.

Další odpovědi
Questman

Záleží, jak je děláš. Při sedlezích by mělo zabírat spíš břicho než záda nebo nohy.
Jestli chceš zúžit stehna, jsou na to lepší cviky – nejlépe speciální náčiní v posilovně používané po řádném zaškolení nebo pod stálým dohledem školeného trenéra.
Doplňuji:
zzzzz
Ze zásady to nemusí být úplně špatný cvik. Problém je, že je dost těžké se naučit ho správně provádět :( Konkrétně na sedy-lehy jsem si pořídil speciální cvičební stroj, který záda podporuje :)

Každopádně chápu z vlastní zkušenosti, že sedy-lehy jsou pro začátečníka první volbou, hned po tom, co zjistí, že kliků udělá stěží pět a u dřepů si pomáhá nahoru židlí

Drap

Hubne tím celé tělo
Doplňuji:
Přečti si včerejší otázku
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mozne-snizit-objem-stehen-pri-drepech