Avatar uživatele
BEAES

Hubnete do plavek???

Jaká dieta se Vám osvědčila a jaký sport upředňostňujete???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Lucimia před 5074 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucimia

Dietu jsem nikdy nedržela, ze sportů se mi osvědčil aerobic a kickbox, aquaaerobic, naopak spinning jsem nesnesla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

chodím bruslit,jezdím na kole a občas si i se psem zaběhám .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

Žádná dieta,zdravě jíst,malé dávky víckrát denně,tak aby člověk nepocítil hlad.Omezit tuky,cukry a chodit plavat a jezdit na kole.Hodně pít.Ale ne žádnou colu,nebo pivu ani alkohol.
Takhle jsem zhubla za půl roku 10 kilo.Až jsem se sama divila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jituna

Omezit jidlo, přidat pohyb.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elizabet

sport: hlavně jízda na kole a plavání..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zuzka.kol.

nvm ale vím co 100procetne nedelej!!!!!!!ne­chod na tu blbou dietu (jen kotejly)mám zkušenosti ze sestrou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

po porodu po dcerce mi zustalo10–11kg nahoře.nešlo mi to vubec dolu.
a ted až po2.letech po porodu jsem je dala dolu.byla jsem nemocná.nevím zda se udržím na váze,hrozně ráda jim.
za5–6mesicu jsem dala dolu10kg.
píši si s jednou maminkou,a ta mi napsala,že od schazuje1kg tydně dolu-počítáním energ.príjmu potravin.necvi­čí,nesportuje a da si i sladké.
nevím a myslím si jak píší,že člověk má jíst menší porce ale vice krat denně,že to je pravda.a muže se človek v klidu nadlabnout v20hod,když jde spat ve22hod.
člověk si muže dát i sladké čokoladu.
měl by člověk mít pohyb(sportovat) jízda na kole,sedy lehy,písí2×3za tyden a cviky měnit.
a je prý lepší než koukat na vahu tak si měřit obvod/y(břicho­,stehna).
a je lepší schazovat 0,5–1kg tydně-když se hubne vice než1kg za týden tak nastáva(rychle­ji)jojo efekt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Vyvážená a různorodá strava po max 3 hodinách. Hooodně omezit tuky a bílé pečivo.
Více zeleniny a ovoce. večer raději zeleninu. Nezapomínat na proteiny – ty podporují svalovinu a ta zase redukci.
Preferuji kolečk. brusle a kolo.
Souhlasím s Nave – je lépe si měřit obvody než hlídat váhu. Z toho důvodu, svaly jsou těžší, než tuk.
A pokud se redukuje pomaleji, je to zdravější a dlouhodobější.
A jak píše Alexandra – pít-. Cca 3l denně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Jo? Jak je to možné? Já jsem myslela, že je to celé o tom, že sladké nejíš, ne? Nebo jaká je tam skladba těch jídel?

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ahoj, já jsem taky držela proteinovou dietu a za mě super! Jednak se dobře drží, kila jsou dolu sama, a to hned od prvního dne a hlavně – má výborná jídla, po kterých nehladovím.

před 1610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Já osobně jsem byla až překvapená, jak jsou ta jídla chutnáv rámci diety ketofit. Nejvíc mě teda sedly polívky. Z těch jsem byla nadšená maximálně. Ale i ty koktejly jsou senzační. Navíc si můžeš vybrat intenzitu příchutě (tu reguluješ tabletkou).

před 1641 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Můžu se zeptat? Já se vždycky pro nějakou dietu nadchnu. Vše je ok, ale pak přijde prostě záchvatové přejídání. Má to někdo z vás taky tak?

před 1701 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek