BEAES

Hubnete do plavek???

Jaká dieta se Vám osvědčila a jaký sport upředňostňujete???

Nejlepší odpověď
Lucimia

Dietu jsem nikdy nedržela, ze sportů se mi osvědčil aerobic a kickbox, aquaaerobic, naopak spinning jsem nesnesla.

Další odpovědi
panenka

chodím bruslit,jezdím na kole a občas si i se psem zaběhám .

alexandra

Žádná dieta,zdravě jíst,malé dávky víckrát denně,tak aby člověk nepocítil hlad.Omezit tuky,cukry a chodit plavat a jezdit na kole.Hodně pít.Ale ne žádnou colu,nebo pivu ani alkohol.
Takhle jsem zhubla za půl roku 10 kilo.Až jsem se sama divila.

Jituna

Omezit jidlo, přidat pohyb.

Elizabet

sport: hlavně jízda na kole a plavání..

zuzka.kol.

nvm ale vím co 100procetne nedelej!!!!!!!ne­chod na tu blbou dietu (jen kotejly)mám zkušenosti ze sestrou

Nave

po porodu po dcerce mi zustalo10–11kg nahoře.nešlo mi to vubec dolu.
a ted až po2.letech po porodu jsem je dala dolu.byla jsem nemocná.nevím zda se udržím na váze,hrozně ráda jim.
za5–6mesicu jsem dala dolu10kg.
píši si s jednou maminkou,a ta mi napsala,že od schazuje1kg tydně dolu-počítáním energ.príjmu potravin.necvi­čí,nesportuje a da si i sladké.
nevím a myslím si jak píší,že člověk má jíst menší porce ale vice krat denně,že to je pravda.a muže se človek v klidu nadlabnout v20hod,když jde spat ve22hod.
člověk si muže dát i sladké čokoladu.
měl by člověk mít pohyb(sportovat) jízda na kole,sedy lehy,písí2×3za tyden a cviky měnit.
a je prý lepší než koukat na vahu tak si měřit obvod/y(břicho­,stehna).
a je lepší schazovat 0,5–1kg tydně-když se hubne vice než1kg za týden tak nastáva(rychle­ji)jojo efekt.

ReHu

Vyvážená a různorodá strava po max 3 hodinách. Hooodně omezit tuky a bílé pečivo.
Více zeleniny a ovoce. večer raději zeleninu. Nezapomínat na proteiny – ty podporují svalovinu a ta zase redukci.
Preferuji kolečk. brusle a kolo.
Souhlasím s Nave – je lépe si měřit obvody než hlídat váhu. Z toho důvodu, svaly jsou těžší, než tuk.
A pokud se redukuje pomaleji, je to zdravější a dlouhodobější.
A jak píše Alexandra – pít-. Cca 3l denně.

Sonka Pop

Jo? Jak je to možné? Já jsem myslela, že je to celé o tom, že sladké nejíš, ne? Nebo jaká je tam skladba těch jídel?

XenieRo

Ahoj, já jsem taky držela proteinovou dietu a za mě super! Jednak se dobře drží, kila jsou dolu sama, a to hned od prvního dne a hlavně – má výborná jídla, po kterých nehladovím.

Sonka Pop

Já osobně jsem byla až překvapená, jak jsou ta jídla chutnáv rámci diety ketofit. Nejvíc mě teda sedly polívky. Z těch jsem byla nadšená maximálně. Ale i ty koktejly jsou senzační. Navíc si můžeš vybrat intenzitu příchutě (tu reguluješ tabletkou).

Pajka.111

Můžu se zeptat? Já se vždycky pro nějakou dietu nadchnu. Vše je ok, ale pak přijde prostě záchvatové přejídání. Má to někdo z vás taky tak?