Ribanna

Hubení škůdců elektřinou?

Četla jsem že jeden zahradník měl v půdě škůdce-lítaly mu z ní mušky a že to je celkem běžný zjev u kupované hlíny.Řeší to už roky tak, že do ní na několik sekund pustí el.proud a škůdce zničí.Tak jsem to preventivně zkusila a budˇ to fungovalo, nebo tam žádní nebyli, nevím… Jenže tedˇ jsem koupila muškáty v truhlíku a mušky lítají-přemýšlím, kdybych to provedla tedˇ,jestli to jde, nebo musím rostlinky vyndat, poradí někdo?

Odpovědi
beer

Poradím:
Kup si běžně dostupné přípravky na hubení škůdců v pokojových květinách (je jich velký výběr) a neblbni s elektřinou..

anonym

Já, když jsem byl mladý rybář a potřeboval jsem žížaly, vrazil jsem do země vidle, na kterých byly dráty a ty vedly do zásuvky. Žížaly lezly jedna za druhou, ale dříve než jsem je posbíral, bylo „nutné“ vypnout proud, jinak by vylezli i havíři a dali mi do tlamy.