hŮ iz hŮ … a gdo su já?

Vážení přátelé…
Mizím z ´dosahu´…
Požádal jsem Admina, aby mi deaktivoval profil – doufám, že to udělá co nejdřív.
Někteří*) na mne máte majla.
Přeju vám všem to nejlepší z toho, co byste si sami přáli.
Pěkný ráno, den, dopoledne, odpoledne, večer, noc, ráno, den…
Prostě – ať se vám daří..
mowla
___
*) někteří mi nemůžete přijít na jméno…
😉
OK – pokud mi Admin vyhoví, už tu mé jméno nebude…

Nejlepší odpověď
briketka10

to je velká, velká škoda :(

taky jsem kdysi chtěla odejít a zůstala
vracím se málo, ale vracím..dávám jen
bodíky a občas odpovím, ale i to málo
snad stačí 😁
Doplňuji:
osobně mi budeš chybět :(
měj se moc hezky..

Další odpovědi
zzzzz

A pak že se Mowla na nic neptá:-) Už máš první otázku:-)

anonym

Odkud ještě odejdeš?Už jsi to samé přece udělal ,když jsi odešel z poraďte.cz
ZDAR A MĚJ SE DOBŘE…
JUGAR
Doplňuji:
Já to ještě doplním.
Jednou jsem osobně vložil otázku:proč Mowla nepoložil ještě žádnou otázku a on jí opravdu ještě nepoložil,on se jen rozloučil.
Kdyby takhle někdo formuloval otázku jako je tato,hned by se ozvalo pár lidiček,že tohle není chat,ale poradna a že tohle otázka není,
Viz:pravidla poradny.
čao

Funna

sakra…a kdo mi teď bude dávat palce?? 🙂

dík a taky se měj jak chceš .-)

arygnoc

a že sťahovanie národov skončilo …

;-Q

led

Blíží se zima, ptáci odlétají…
Jako tví kamarádi z druhého břehu, taky kříčím přes řeku: moulo, mowlo, proč? Zda do tvého rýchleho člunu udělala se díra, nebo co, pluješ ke břehu a peřeje překonat chceš pěšky? A co když přijde vodopád, ten jak překonat chceš, z výšky vrhnout se do tůně, nebo obejít klidnou stezkou? Anebo chceš jenom usednout doma s kafíčkem a doutníčkem a vzpomínat na, co kdyby…
Jakou cestou se vybereš, ať mé díky za pomoc tě provází

redy

A jakej bude tvůj novej nick?

quentos

tak to je škoda – jak už tou bylo řečeno, přijdeme o kvalitního člena. Taky tu mám pár nepřátel, ale ti mi mohou políbit šos a k odchodu mě nepřimějou. Je to tvoje rozhodnutí, tudíž s tím nemůžeme nic dělat… měj se.

klumprt

Tak to je škoda. Tazači přijdou o mnoho kvalitních odpovědí.

Doufám, že to není kvůli mému nedávnému nařčení z mnohoprofilo­vitosti. To byl ode mě čistě pokus o vtip 🙂

marci1

Budeš nám tu chybět, měl jsi ignorovat „některé“. Taky tu mám „některé“ a je mi jich spíše líto. Někdo prostě nesnese to, že víš o trošku více. Nevšímám si jich. Život je moc krátký na to, abych se zabývala zlobou, závistí. Je to Tvé rozhodnutí a my jej musíme akceptovat. Bude nám chybět Tvůj humor a Tvé odpovědi. Hezký další život a ať se Ti daří. Nashledanou někdy v lepších časech ! I za nocí nejtemnějších pamatuj na slunce 🙂

talka

TO SNAD NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

Aspoň mail nebo telefon kdyby byl!(?) DÍK a na shledanou(?)
zdelex@centrum.cz

ptáč

V kolika letech se odchází do důchodu? To je ještě brzy ne?

gagaga

mowlo..
my jsme se sice tak nejak v tichosti " mijeli " , ale pisete :
někteří mi nemůžete přijít na jméno…

tak ja jen.., ze ja – bych kvuli takovejm zrovna zustala

o me je tu znamo, ze ja menim nazory ne z mesice na mesic, z tydne na tyden, ze dne na den.., ale menim je dokonce z hodiny na hodinu ! :)
tak mozna i Vy casem zmenite :p

zatim ..

  • iv-

Agneta

:DD

redy

🙂