nikolkaa503

http://www.tvo­jeboty.eu/ máte někdo zkušenosti s tímhle obchodem? konkrétně boty converse

Odpovědi
marci1

Nemám, ale zkus si přečíst některé recenze : http://www.zbo­zi.cz/hodnoce­ni-obchodu/76868

cekotei

Dnes mi po měsící přišli boty Supra, a musím říct, že jsem nad míru spokojen, zjevné originál a nebo hodně dokonalý padělek, každopádně za sebe mohu doporučit

muflon

Jsou to laciné a špatně ušité padělky, které se dříve prodávali i na aukru, než to aukro zatrhlo. Výrobní cena těchto bot „converse“ je asi tak 50 kč

valezuz

Ahoj, ano mám velmi špatné zkušenosti- šlo také o boty converse. Hned na první dojem na mě působily jako fake, ale nebyla jsem si jistá, tak jsem to neřešila… Po prvním nošení se za gumovou špičkou začalo cosi prosakovat-žlutá barva… Na reklamaci nikdo nereaguje, dala jsem si za úkol, všechny před tímto obchodem varovat…tak snad není pozdě :)

Nell28

I já musím bohužel všechny varovat!zakoupila jsem si boty converse a přišly mi naprosto zničené. Uloupnutá spička. Nafotila jsem to a poslala email,že chci okamžitě vrátit peníze či nové boty. Bylo mi sděleno,že to mám zaslat zpět i s reklamačním protokolem a do 14 dnů pošlou nové boty. A co myslíte?nic nepřišlo,na email nikdo nereaguje a mobil je vypnutý. Ale pokud by nás bylo více,tak by se to mohlo řešit přes policii.