LůcaDůcaPůca

http://www.er­mail.cz/ myslíte si že je v tom nějaký háček?

ahoj, na těhlech stránkách nabízí 100 kč za registraci… mám tomu věřit? :/ dík

Nejlepší odpověď
marci1

Je. Žádné peníze nedostanete. https://webtrh­.cz/161450-zaloba-ermail

Další odpovědi
anonym

Klidně tomu věř – ovšem tomu, že bys ty peníze získala, nevěř – ani náhodou… 😉

suaeda

Webové stránky www.ermail.cz patří nějaké zanikající firmě SkyNet, a.s.
http://www.me­dia4web.cz/p/in­fo-whois.php?pos­tDomains=www.cz
Takže bych tomu nevěřil. Inu v dnešní době čím dál tím víc platí heslo:
Důvěřuj – prověřuj.

ladaadal

Ano, věřit tomu můžeš. Opravdu ti to připíšou. Ovšem vyplácí až od tisíce, kterého nikdy nedocílíš. Čím víc tam máš, tím pomaleji to přibývá, až zjistíš, že bys musela jak magor klikat dva tři roky, abys tu tisícovku dostala.

Tw!st

ale vyplatí ti to až budeš mít 1000kč, možná kdyby si byla tak trpělivá tak ti tu tisicovku dají ale oni spoléhají na to že 90% lidi se k té tisicovce ani nedostane a přestane je to bavit, a jenom nějakou dobu zadarmo čtou reklamu, a těm 10% tu tisicovku vyplatí ale pro ně to nic není, nahrabou si tolik peněz z té reklamy

Melkor

Rmail je podvod. Pořád budou navyšovat minimální částku od které si peníze můžeš vybrat. Ze začátku je to 1000Kč… ovšem když se dostaneš k 800Kč slavnostně postupuješ na úroveň 2, kde je minimální částka pro výběr 1500Kč a takhle to pokračuje dál (pak už se jim na to každej vykašle ale to je jedno protože než získáš 1500 nebo 800 budeš jim tam 2roky klikat. Celkově vzato klikáním na maily se ani v případě, že to podvod není „nedá“ vydělat. Za 1 odkliknutý mail dostaneš v lepším případě 0,5Kč… Přijdou ti 2 maily denně… Už to vidíš… Můžeš si vydět něco okolo 400 za rok… To je lepší říct mamce ať ti každej den dá 2kč…
Doplňuji:
*vydělat