player242

HTML email viewer

Dobrý den, dnes jsem si koupil hru ( The war Z) přes internet ( z jejich stránek) a měli mi posalt CD klíč.. ovšem poslali mi email který nejlze zobrazit na volny.cz protože to prý není html kompatibilni prohližeč.. jak to otevřít ?
Doplňuji:
už pohoda, omlouvám ze za chybky v češtině spěchal jsem – otevřel jsem to v mozilla thunderbird

Nejlepší odpověď
Bedy

Jaký používáte internetový prohlížeč? Možná že bude chyba tam.
Ale kdyžtak řekněte kamarádovi, který má email třeba na Seznamu nebo Atlasu…