vlatko

htel bih poradit kde bih mohol najit shopneho distirbutora co bi dostal na CZ trh mrazeni polotovar, 100%zisk garantovan

Nejlepší odpověď
iceT

Není mi zcela jasné,proč se ptáš znova.
Na Tvém místě bych raději zapracovala na psaném projevu,jelikož tvou otázku číst je utrpení a to snesu hodně moc a většinou se zdržuju komentáře,ale tohle?POMOC!KDE JSTE KDO!
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-mozu-najit-distirbutora-co-by-mohol-dostat-mrazeni-polotovar-na-cz-trh

Další odpovědi
anonym

ad iceT, už se ptá po 3., viz odkaz.
Máš pravdu, byť je tazatel evidentně cizinec, je určitá mez gramotnosti, za níž by měl být zákaz publikování.
Nehledě k nespornému faktu, že komerční inzerce tady už vůbec nemá co dělat!
Doplňuji:
Ad Skeptik, byla to ironická nadsázka, pokud jsi ji nepochopil.
Ale chceš-li zákony, máš je mít. Svoboda projevu je zaručena např. v Hydeparku, nebo na pražském Palackého náměstí.
Naproti tomu pravidla tohoto webu výslovně uvádějí, že otázky mají být vkládány jasně a srozumitelně a nemají mít komerční obsah.
viz, příslušné odstavce:
Pokládejte jasné otázky
Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili na co se ptáte. Správná gramatika a psaní bez překlepů pomohou lidem najít vaše otázky. Pokud uživatelé pochopí na co se přesně ptáte, tak obdržíte kvalitnější odpovědi.
Nepokládejte otázky, které jsou nesrozumitelné nebo v cizím jazyce a nepokládejte stejnou otázku opakovaně. Komunita spoléhá na hlášení závadného obsahu a hodnocení uživatelů, proto nezneužívejte tyto funkce k poškození jiných uživatelů nebo k vlastnímu prospěchu.
Zneužití komunity
Odpovědi.cz je místo pro získání znalostí, ne zákazníků, internetového provozu nebo rande. Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finanč-nímu prospěchu. Zároveň jsou nepřípustné návrhy na rande apod.
Zneužití služby Odpovědi.cz
Poskytovatel služby si vyhrazuje právo zamezit aktivní přístup ke službě Odpovědi.cz uživateli, který zneu-žije službu k neoprávněným obchodním účelům bez souhlasu poskytovatele služby nebo službu zneužije k reklamním účelům.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-mozu-najit-distirbutora-co-by-mohol-dostat-mrazeni-polotovar-na-cz-trh

Skeptik

Myslím, že by ses měl podívat po lokálních firmách, které se zabývají distribucí mražených potravin (např. Nowaco)

iceT: Co když to není Čech, ale třeba Chorvat nebo Srb? Myslím, že Tvá odpověď je naprosto mimo mísu. Zvláštěpak, když jeho otázka indukuje, že je to zahraniční podnikatel.
Doplňuji:
„je určitá mez gramotnosti, za níž by měl být zákaz publikování.“

Což není, protože svoboda projevu je dána Všeobecnou deklarací lidských práv.

anonym

Skeptiku, pokud se odvoláváš na Deklaraci, zkus si odhadnout jak by reagovala redakce jakýchkoliv českých novin při podání podobného inzerátu!
Provozovatel tohoto serveru je soukromý subjekt a nikomu nebrání obrátit se jinam, pokud by dané podmínky neakceptoval. Dokonce má nezadatelné a zákonné právo závadného uživatele zablokovat.