*_Leuška_*

htc wildfire s

Chtěla bych si koupit mobil htc wildfire s.
A chtěla bych se zeptat jestli s ním máte dobré nebo negativní zkušenosti…http://ww­w.baterie-mobil.cz/files/i­mage5[1].jpg
A ještě kdybych si chtěla kupovat kryt, dá se sehnat i někde v obchodě nebo jenom přes net..??

Odpovědi
DaveR

Tak za tu cenu je to dobrý chytrý telefon. Jediná vada je, že je hloupý. Kecám jsou 2.

  1. Slabá baterie (nikdy nevydržel více než 36 hodin)
  2. Není možné nainstalovat si více aplikací, protože se všechny ukládají do interního úložiště, a u většiny není možnost přesunu na SD. Bude se vám často objevovat výzva na vymazání dat.

Kdybych tohle věděl, tak bych si ho nekoupil, ale i tak jsem s ním spokojen (a taky je někdy dost pomalý i když se o něj pečlivě starám (procesor))
Doporučoval bych spíše pouzdro než kryt.

Larissa

Až na slabou baterii, mně vydrží klidně i tři dny – stále pouštím MP3jky, ale záleží, čím ten mobil „zatěžuješ“…

Jinak souhlasím s DaveR, s úložištěm je problém a má pomalé načítání…

anonym

doporučuji spíše android telefon s procesorem taktovaným minimálně na 1GHz nebo nejlépe vícejádrovým procesorem … tak zajistíte velmi slušnou ovladatelnost celého prostředí, například XPERIA MINI ST15 je imho lepší koupě