Týnka13

HTC WILDFIRE A INTERNÍ ÚLOŽIŠTĚ *Spěchá

Ahojky,mám problém..Mám telefon HTC WILDFIRE S cca.1 měsíc,pro­blém mám ale s interním úložištěm.měla jsem 2GB kartu a cokoli jsem stáhla(např.mes­senger) tak mi to začalo psát že je nedostatek paměti i přesto že jsem Messenger měla na pamětovce.Myslela jsem si tedy že mám malou pamětovku,tak jsem si koupila 8GB,ale cokoli stáhnu furt mi tam píše že je málo místa:/ Už nevím co mám dělat,poraďte prosím..Díky !!

Odpovědi
www

Buď musíš nastavit ukládání na paměťovku, nebo soubory na ni převádět.
Přesně ti to řeknou v servisu, nebo prodejně, telefon totiž detailně neznám.

Dave1

Možná máš zaplněnou paměť cache. Doporučuji tento program. https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=mo­bi.infolife.cache

zanalyzuje a pak jedním kliknutím smaže data. O nic nepřijdeš. Pouze se vymažou data uložené v historii.