VLV

HTC Sensation XE nebo HTC One S?

HTC One S má novějši system (Sense 4) ale nevyjmatelnou baterku )-:
a teď co s tim…

Odpovědi
Bedy

HTC One S má trošku větší výdrž baterky, má víc paměti RAM a hlavně má Android 4.0, než ty hrůzy 2.x. Ale zase tam není možnost paměťovky, ikdyž vestavěných 16 GB je bohatě dostačující.

Osobně bych si vybral úplně jiný mobil s úplně jiným systémem, než Android, protože je naprosto zbytečné si brzdit mobil antivirovým programem.
Můžu Vám doporučit HTC Windows Phone 8S, který má dobrou baterku, která vydrží dlouho, je ve finále rychlejší, jak ty dva výše – má operační systém Windows Hpne 8, který je mnohem úspornější jak Android a taky je výhoda, že nejsou pro něj viry, a tak si mobil nemusíte brzdit antivirem.

Myslím si, že HTC Windows Phone 8S je takový vynikjaící kompromis mezi těma dvěma, nabízí to, co dají oba dohromady – má tam možnost paměťovky + cloudové úložiště SkyDrive o vleiksoti 7 GB zdarma, výbornej systém bez virů, dobrou výdrž baterky, vynikjaící výbavu v základu (plnohodnotný office, dobrý mapy, možnost synchronizace všeho (kontakty, kalendář, posílání obrázků rovnou na Facebook/twitter) se sociálními sítěmi).

A nebo můžu doporučit mobil Nokia Lumia 820, která má mnohem lepší foťák jak ty HTC (má čočky Carl Zeiss, ne žádný plastový potvory), má mnohem delší výdrž baterie (udávaná doba hovoru je 924 minut, ty HTC mají kolem 500 minut), máte tam plnohodnotnou offline navigaci nadoživotí zdarma -nemusíte se připojovat k internetu (to nikdo jiný nenabízí) a má 1GB RAM (oproti HTC Sensation XE, který má 768MB a který má v sobě náročnější systém).

Takže se na to prosím podívejte a uvidíte. To HTC Windows Phone 8X je levnější, jak HTC Sensation XE a One S a oproti nim toho nabízí v základu víc a je ještě rychlejší.
Nokia Lumia 820 je už dražší, jak ty HTC, ale zase ta výbava tam je ještě větší.